Registrace

Druhé kolo registrace se z technických důvodů přesouvá na čtvrtek 7.2. 2019 od 20:00. Děkujeme za pochopení.

Pro rychlejší orientaci v registračním systému najděš níž i fotonávod celého postupu.

Informace k drůhé vlně registrace

Můžu se ještě registrovat jako maturant? Ano

Na mail registrace@obrok19.cz stačí zaslat potvrzení o tom, že jsi v maturitním ročníku. Následně budeš v registračním systému označen jako účastník-maturant a dostaneš náležející slevu. Pozor! Na Obrok můžeš přijet až v pátek po poledni!

Můžu své místo přenechat někomu jinému? Ano

Pokdu víš, že nemůžeš jet na Obrok, a chceš své místo přenechat někomu jinému, tak nám stačí napsat na registrace@obrok19.cz, že se vzdáváš svého místa a připsat konkrétní osobu, které místo přenecháváš. Náhradník se pak musí pomocí skautisu přihlásit do registračního systému na webu registrace.obrok19.cz. My pak dané osoby vyměníme.

Dají se přesouvat členi v rámci skupin? Ano

Stačí na mail registrace@obrok19.cz napsat koho kam přesunout a tým registrace váš požadavek vyřídí.

Jak zjistím, že mám zaplaceno?

Nepřijde vám email, ale po přihlášení se do systému, se uvidíte zeleně. To znamená, že jsme vaši platbu v pořádku obdrželi.”

Registrace na Obrok 2019

Registrace na Obrok 2019 probíhá přes webovou stránku https://registrace.obrok19.cz . Bude přes SkautIs a zabere ti jen chvilku. Vyplníš několik základních osobních údajů, přičemž většina z nich, už bude předvyplněna pomocí SkatIsu. A je to, tvá registrace na Obrok19 je oficiální.

Účastníkem Obroku 2019 jsou roveři a rangers ve věku od 15 (tj. nejpozději k datu 22.5. 2019 oslaví 15. narozeniny ) do 24 let (tj. opět nejpozději k datu 22.5. 2019 jim bude 24 let). Můžeš se přihlásit ve skupině minimálně 4 lidí včetně doprovodu ve věku 18+. Pokud je ti více jak 18 let nebo ti bude 18 let k datu 22.5. 2019, můžeš vést svou vlastní skupinu. V té pak může být neomezený počet mladších i starších účastníků, minimálně ale další 3. Celková kapacita akce je 1669 účastníků + cca 350 členů servis týmu.

Obrok 2019 bude otevřen všem, tudíž i skautům a skautkám se zrakovým, sluchovým či pohybovým hendikepem. Stačí jen v části o zdravotním omezení vyplnit, jak bychom ti mohli pobyt na Obroku zjednodušit. My se pak pokusíme udělat vše pro to, aby sis akci co nejvíc užil(a).

Cena Obroku je 850,-Kč  pro účastníky, 550,- Kč pro účastníky maturanty a 400,- Kč pro Servis tým. Platbu je nutno zaplatit nejpozději do dvou týdnu od získání údajů k platbě. Instrukce k platbě očekávej až po Novém roce.

Jak na samotnou registraci?

Přihlašování skupin

Jsem vedoucí skupiny

Musíš vyplnit údaje o vaší skupině (název a místo, kde působíte) a následně pak zaregistruješ sebe a tím dokončíš registraci. Další členy do skupiny přidáš pomocí zvacího odkazu nebo prostřednictvím pozvánek, které se posílají přes registrační systém.

Registruji se do existující skupiny

Chceš-li se zaregistrovat do existující skupiny, přihlaš se přes SkautIS do registračního systému a klikni na unikátní odkaz tvé skupiny. Pak už jen stačí dovyplnit všechny informace o sobě a dokončit registraci.

Registruji se jako maturant

Pokud tě v termínu Obroku čeká maturita, je tu pro tebe možnost zaregistrovat se jako maturant. V tomto případě však nesmíš být vedoucí skupiny. Jak se registovat? Zaregistruješ se jako účastník a následně pošleš na email registrace@obrok19.cz potvrzení o studiu ve 4. ročníku. Po uznání potvrzení budeš označen(a) jako maturant a začnou pro tebe platit podmínky pro maturanty.

Fotonávod k registraci účastníků

Krok 1: Klikni na „Přihlásit se přes SkautIS“.

Krok 2: Přihlaš se do SkautISu.

Krok 3: Vyber možnost „Založit novou účastnickou skupinu“.

Krok 4: Vyplň údaje o skupině.

Krok 5: Zaregistruj se do skupiny.

Krok 6: Registraci máš hotovou a teď pomocí zvacího odkazu pozvi ostatní členy tvé skupiny.

Přihlašování servis týmu

Je ti více jak 18 let a chceš jet jako servisák?

Registrace pro servis tým je po jednotlivcích a probíhá také přes Skautis. Kromě osobních údajů ale vyplň i své dovednosti a preference pro práci, abychom tě mohli přiřadit k činnosti, která ti bude nejvíce vyhovovat.

Kdo je vlastně servisák?

Servisák je skaut nebo skautka starší osmnácti let, pomáhající s realizací Obroku 2019. Jedná se o širokou škálu činností od stavby tábořiště přes registraci, hlídání tábora se Skautskou ochrannou službou, dopomoc s jednotlivými programy až po zajištění stravování pro ST. Vybere si každý. Chceš být u realizace největší roverské akce u nás? Zaregistruj se a zažij Obrok 2019 na Konopišti z pohledu servisáka.

Fotonávod k registraci do servis týmu

Krok 1, 2 a 3 jsou stejné jako při registraci účastníků.

Krok 4: Vyplň údaje o sobě.

Krok 5: Vyplň doplňující informace.

 

Krok 6: A je to, tvá registrace je hotová.